Titles you rated
Fantastic FourRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.5
2012Rated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0