Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 1.5
Secret GardenRated ★ 2.0- Unanswered questionsRated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
No, Thank YouRated ★ 4.5
King of DesertRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.0
Cat's PleasesRated ★ 5.0
Made for Love Season 1Rated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Miss Trot 2 - Talk ConcertRated ★ 0.5
- Miss Trot 2- Gala ShowRated ★ 0.5
- Miss Trot 2- 7gongju SpecialRated ★ 0.5
Miss Trot 2Rated ★ 0.5
Miss TrotRated ★ 0.5- FeelingsRated ★ 2.0
Justice PaoRated ★ 3.0