Titles you rated
Please Stand ByRated ★ 3.5
American GangsterRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
Bad GeniusRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.5
In Our PrimeRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 4.0
House of GucciRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Perhaps LoveRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
LegendRated ★ 3.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
The JudgeRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0