Movies
Ratings
522
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Gurren Lagann the Movie: The Lights in the Sky Are StarsRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
ChefRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 3.5