Titles you rated
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.0
Voice of SilenceRated ★ 3.5
An EducationRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Odd Family: Zombie On SaleRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 3.5
The GrandmasterRated ★ 2.5
Digimon Adventure 02: Revenge of DiaboromonRated ★ 2.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Kill Your DarlingsRated ★ 2.5