Titles you rated
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Where to Invade NextRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 2.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 1.5
MasterRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0