Movies
Ratings
384
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Ex MachinaRated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 4.0
The JacketRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
See You After SchoolRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 3.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
TedRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5