Movies
Ratings
480
Natsume Yuujinchou: Ishi Okoshi to Ayashiki RaihoushaRated ★ 3.0
PicnicRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 4.0
Operation undeadRated ★ 1.5
MAD MASKRated ★ 4.0
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 5.0
Better DaysRated ★ 4.5
Gekijou Soushuuhen BOCCHI THE ROCK! Re:Rated ★ 3.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 3.0
Love Lies BleedingRated ★ 3.5
Thriller: A Cruel PictureRated ★ 4.5