Series
Ratings
160- Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Hot SpotRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 2.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 2.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0