Titles you rated
GleeRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 2.5
Hotel KingRated ★ 3.0
Birth of a BeautyRated ★ 2.5
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.0
Cain and AbelRated ★ 3.5
East of EdenRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 2.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 1.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
- You Are My DestinyRated ★ 2.0
- New NonstopRated ★ 2.5
Attic CatRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 2.5
Prosecutor PrincessRated ★ 2.5
All InRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0