Titles you rated
- Why Did You Come to My House?Rated ★ 3.5
- Daddy FishRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 5.0
Jang Hee BinRated ★ 4.5
Miss MermaidRated ★ 4.5- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
HotelierRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.5
Lovers in PragueRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0
Hello My TeacherRated ★ 4.0- Wonderful LifeRated ★ 3.0
Dear HeavenRated ★ 4.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.5
My Rosy LifeRated ★ 5.0
I am Your TeacherRated ★ 4.0- Invisible ManRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.5