Series
Ratings
12
Secret GardenRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Emergency CoupleRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0