Movies
Ratings
930
ContagionRated ★ 3.0
Miss BaekRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 3.5
1408Rated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 1.5
The Drug KingRated ★ 2.5
White House DownRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 2.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 2.0
ExitRated ★ 2.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0