Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
UnbowedRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
Coin Locker GirlRated ★ 2.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.0
The UnfairRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 2.5