Series
Ratings
25
Reply 1997Rated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
HealerRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 4.0