Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Digimon FrontierRated ★ 3.0
Digimon TamersRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0