Series
Ratings
12
49 DaysRated ★ 4.5
BrainRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.5