Movies
Ratings
343
The Tomorrow WarRated ★ 2.5
Taken 2Rated ★ 2.0
ClickRated ★ 3.0
UnknownRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 2.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5
P.S. I Love YouRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
The Last BlossomRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5