Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 4.0
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
The Little GuyRated ★ 5.0
Magnum OpusRated ★ 5.0
Groot Takes a BathRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.5
Senior YearRated ★ 3.5
Red NoticeRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0