Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
SupersonicRated ★ 5.0
The FriendsRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 1.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 5.0
Night FishingRated ★ 2.0
SonatineRated ★ 2.5
Reality+Rated ★ 3.5