Series
Ratings
13- Toy Soldiers 2Rated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Super BandRated ★ 5.0
Phantom Singer 2Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Roosevelt GameRated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0- Toy SoldiersRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0