Titles you rated
PapermanRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 2.0
Transporter 2Rated ★ 0.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Mr. GoRated ★ 1.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0