Titles you rated
Love Me If You DareRated ★ 2.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 3.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 2.0
BeastlyRated ★ 3.0
Tears in the AmazonRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
My WayRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
OseamRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0