Series
Ratings
43
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 3.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
JumongRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
The Joseon GunmanRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0