Titles you rated
BrightburnRated ★ 3.0
Green FishRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 4.0
FallRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
Premium RushRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
The RockRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 2.0
Phone BoothRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 4.5