Titles you rated
Castle in the SkyRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
SaltRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0