Titles you rated
Samurai ChamplooRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Heart Signal Season 4Rated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
That '90s Show Season 1Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.5