Movies
Ratings
327- D-WarRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The TargetRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Ong Bak 3Rated ★ 4.0
SpectreRated ★ 4.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 3.5
New Police StoryRated ★ 3.0
S.W.A.T.Rated ★ 3.0
Crank: High VoltageRated ★ 3.5
The ProtectorRated ★ 3.5
Transporter 2Rated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 3.0