Series
Ratings
186
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 2.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
American PrimevalRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
ChapelwaiteRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 3.5
Poker FaceRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0
- 2 Broke GirlsRated ★ 4.5