Titles you rated
Ant-ManRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Space JamRated ★ 3.0
Hannibal RisingRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 0.5
Battleship PotemkinRated ★ 3.0
LeviathanRated ★ 1.0
Zidane: A 21st Century PortraitRated ★ 0.5
The Grudge 2Rated ★ 4.5
The GrudgeRated ★ 4.0
SpiralRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Ringu 2Rated ★ 3.0