Movies
Ratings
336
Little WomenRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
The Color of PomegranatesRated ★ 0.5
The FallRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 2.5
Anna KareninaRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 2.5
The IslandRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 2.5
The Butterfly EffectRated ★ 2.5
Born to Be BlueRated ★ 4.0
My Dear EnemyRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
Revolutionary RoadRated ★ 3.0