Titles you rated
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 1.5
My Love From Another StarRated ★ 1.5
Hur JunRated ★ 1.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5