Movies
Ratings
352
1917Rated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
The AccountantRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5