Titles you rated
SKY CastleRated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
The Secret Life of CatsRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5