Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 1.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
HoneySweetRated ★ 2.0
SmugglersRated ★ 3.0
The ChildeRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
MonstrumRated ★ 2.0
CountRated ★ 2.5
PhantomRated ★ 2.5
The HimalayasRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0- HeroRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 1.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.0