Titles you rated
- Hello LadiesRated ★ 2.5
City HunterRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5