Movies
Ratings
36
Miss GrannyRated ★ 2.0
127 HoursRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
CartRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.5
The Way HomeRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
August RushRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0