Series
Ratings
32
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5