Titles you rated
Crows ZeroRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 4.5
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5- WishRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0