Titles you rated
Bones & AllRated ★ 3.0
Detective Conan: Haibara Ai Monogatari ~Kurogane no Mystery Train~Rated ★ 3.5
RebeccaRated ★ 2.0
Mid90sRated ★ 3.5- HyperventilationRated ★ 3.5
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 3.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 2.5
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 3.0
The NegotiationRated ★ 2.0
CruellaRated ★ 2.0
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 2.5
The Power of the DogRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 5.0- 劇場版 Free!-Timeless Medley- 約束Rated ★ 2.5
Someone You LovedRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 4.0