Titles you rated
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
RevenantRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.5
Eye Love YouRated ★ 2.0- Good PartnerRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 3.0
Love ScoutRated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
First LoveRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.5
Love That Makes You CryRated ★ 3.0
Koisenu FutariRated ★ 4.5