Movies
Ratings
93
The Danish GirlRated ★ 3.0
PsychokinesisRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
RockyRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 2.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0