Titles you rated
- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 1.5
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
BrainRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 1.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5