Titles you rated
Blue Spring RideRated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5