Movies
Ratings
382
F1: The MovieRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Juror #2Rated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Secret(working title)Rated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.5
In Our PrimeRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0