Movies
Ratings
613- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- Heavy SnowRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
NocturnalRated ★ 2.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 1.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 2.0
iHostageRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Amazon Bow MasterRated ★ 3.0
Despicable Me 4Rated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.0
HopelessRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.0