Series
Ratings
35
Reply 1988Rated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
BrainRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 3.0
Paradise RanchRated ★ 1.5