Titles you rated
Diary of the DeadRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.5
Psycho IV: The BeginningRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 4.5
Psycho IIIRated ★ 4.0
Psycho IIRated ★ 4.5
PsychoRated ★ 5.0
The BirdsRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
SpeedRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0