Titles you rated
SerendipityRated ★ 3.0
SWITCHRated ★ 2.5
The Edge of SeventeenRated ★ 2.0
CanolaRated ★ 2.5
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
Dance sports GirlsRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 2.0
ResistanceRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 3.5- Parasite: Black & White EditionRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
The TableRated ★ 2.5
Nobody KnowsRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 3.5