Titles you rated
SafeRated ★ 3.5
Everything Sucks!Rated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
RiverdaleRated ★ 3.0
RiverdaleRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
GirlbossRated ★ 3.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Avengers Social ClubRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0